Можливість зачати та виносити дитину з’являється тоді, коли майбутні тато та мама мають достатній ресурс здоров’я для цієї важливої події. За статистикою, в Україні близько трьох мільйонів пар не можуть зачати дитину традиційним способом. Глобальна причина безплідності – низький рівень здоров’я. Це безпосередньо випливає з тих випадків, з якими регулярно стикаємося в нашій клініці.

У половині випадків причина безпліддя криється у здоров’ї жінки, в іншій половині – у здоров’ї чоловіка. Порушена прохідність маткових труб унаслідок запального процесу, спайковий процес у малому тазі, ендометріоз, синдром полікістозних яєчників та інші ендокринні порушення, міома матки, поліпоз, навіть психологічна неготовність мати дитину – усі ці стани коригуються за допомогою гомеопатичного лікування. Проблеми чоловічого здоров’я, що вимагають лікування: змінена спермограма (азооспермія та олігозооспермія – відсутність або значне зниження кількості рухливих сперматозоїдів), еректильна дисфункція, спайки, запальні процеси, зниження рівня тестостерону.

Вагітність настає внаслідок надзвичайно складного поєднання процесів та обставин, а всі перелічені вище стани перешкоджають цьому процесу. Якщо зберігається хоча б найменша ймовірність зачаття, правильне гомеопатичне лікування дозволить її використовувати.

Дія індивідуально підібраного гомеопатичного засобу у випадках безплідності комплексна. Воно впливає на ендокринну систему, нормалізуючи гормональне тло. Другою точкою застосування є імунітет: гомеопатичний препарат коригує захисні реакції настільки, що хронічні та латентні статеві інфекції перестають впливати на можливість настання вагітності. Нарешті, діючи нервову систему, гомеопатичні ліки усуне можливі емоційні блоки, і навіть відрегулює роботу м’язів і залоз статевих органів.

Саме такий підхід до вирішення проблеми безплідності дає стабільно гарні результати в нашій клініці! Найчастіше ми стикаємося з тим, що у пацієнтів, які звернулися з приводу інших проблем зі здоров’ям і зневірилися настільки завагітніти, що навіть не згадують про це у своїх скаргах, вагітність настає без будь-яких додаткових зусиль.

Ми відчуваємо велику радість разом з кожною парою, якій ми та гомеопатія допомогли стати батьками!

Ваше ім'я *

Ваш E-mail *

Ваша оцінка*

Ваш відгук

Ваше фото

1 звездa2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Loading...