Як виникла гомеопатія?

Гомеопатія як метод альтернативного (нетрадиційного) лікування клінічних захворювань виник більше 200 років тому. Основоположником та родоначальником гомеопатії у світі є німецький лікар Самуїл Ганеман.

Доктор Ганеман перекладав статтю про дію кори хінного дерева. У ході перекладу він звернув увагу на те, що симптоми отруєння корою хінного дерева дуже схожі на симптоми малярії. Це викликало в нього професійний інтерес, і протягом кількох днів він приймав хінін. Внаслідок цього у нього з’явилися симптоми малярійної лихоманки. Після припинення прийому симптоми зникли без наслідків здоров’ю. Експериментальним шляхом Ганеман дійшов висновку (який надалі неодноразово підтвердив дослідами з іншими препаратами), що речовина здатна викликати певні симптоми у здорових людей може вилікувати ці симптоми у хворого, тобто. довів, що таке лікує таке. І цей принцип лікування подібним до подібних ліг в основу нового напряму в медицині – гомеопатії.

Другим принципом гомеопатії є лікування мінімальними дозами. Чому мінімальними? Принцип мінімальної дози підтверджується законом Арндта-Шульца, що мінімальні дози ліки стимулюють діяльність клітин, середні дози стримують або пригнічують її, а великі руйнують.

Кожен пацієнт, який проходить гомеопатичне лікування, може відчути не лише дію гомеопатичного препарату, а й у якій послідовності відбувається одужання.

Гомеопатичні препарати

Гомеопатичні препарати

Закони одужання були сформульовані професором Костянтином Герінгом.

Відповідно до цих законів симптоми рухаються:

  • Зсередини назовні
  • Зверху вниз
  • У порядку зворотному їх виникненню
  • Для більшої переконливості наведемо приклад. У пацієнта, який страждає на невроз (тривога, занепокоєння, порушення сну тощо) на фоні гомеопатичного лікування значно зменшуються перераховані вище симптоми, але з’являється екзема на руках, яка була до цього залікована гормональними мазями. Мовою гомеопатії – зникнення висипів за допомогою гормональних мазей називається придушенням хвороби. Хвороба переходить більш глибокий рівень, у разі пацієнта розвивається невроз.

    Чим принципово відрізняється гомеопатичне від традиційного (алопатичного) лікування?

    Традиційна медицина лікує хворих органів. Якоюсь мірою це нагадує ремонт автомашин: змінюються якісь запчастини та машина продовжує їздити. Але людина – це машина. І він складається не лише з фізичного тіла, а й із душі.
    Душа є основою життєдіяльності людини, її життєвою енергією (силою). Фізичне та психічне здоров’я людини безпосередньо залежить від життєвої сили. Прийнято говорити «людина перебуває у хорошому настрої». Що це означає? Це означає у нього гарний настрій, він життєрадісний, доброзичливий. У яких випадках це можливе? Тільки в одному випадку, коли людина духовно і фізично здорова.

    Як же гомеопатія робить людину щасливою, а значить здоровою?

    Насамперед, вона впливає на всі органи та системи людини одночасно. І це відповідає Божественному походженню людини. І сказав Господь: «Створимо людину за образом і подобою». Як бачимо, Господь не створював окремо печінку, нирки чи серце. Він створив людину в її цілісному та неподільному стані, і саме так гомеопатія підходить до лікування та корекції всіх його станів, включаючи духовну. І в цьому корінна та принципова відмінність гомеопатії від традиційної медицини.

    Ваше ім'я *

    Ваш E-mail *

    Ваша оцінка*

    Ваш відгук

    Ваше фото

    1 звездa2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
    Loading...